top of page
  • Фото автораСкрипниченко Костянтин Валерійович

Проктологічні проблеми після вагітності?

Після вагітності важливо звернути увагу на проктологічне здоров'я, оскільки цей період може спричинити ряд проблем у цій області, зокрема геморой, тріщини ануса та парапроктит.


Проктолог може допомогти у виявленні та лікуванні цих проблем та забезпечити правильний догляд після вагітності.


Перший крок - це консультація з лікарем. Жінки повинні звернутися до проктолога, якщо помічають будь-які симптоми, такі як кров у стулі, біль, свербіж та інщі. Проктолог може провести обстеження та зробити діагноз, щоб встановити, чи є проблеми з прямою кишкою чи анальним каналом. Основні проблеми, з якими можуть стикнутися жінки після вагітності, пов'язані з гемороєм. Жінкам рекомендуються такі заходи, як збільшення фізичної активності, правильне харчування та забезпечення регулярного та м'якого стільця.


Якщо ж у вагітної жінки виник геморой під час вагітності та він продовжує турбувати після народження дитини, лікар може рекомендувати лікування засобами з місцевим ефектом, такими як мазі, гелі.


У важких випадках лікар може призначити ліки або процедури, такі як склеротерапія, лігація, гемороїдектомія або лазерна коагуляція, які допоможуть вирішити проблему.


Використання ліків та процедур після вагітності вимагає особливої уваги та обговорення з лікарем, оскільки більшість з них можуть бути несприйнятливі для жінок, які годують грудьми.У разі виникнення будь-яких симптомів проблем з проктологічним здоров'ям після вагітності, варто якнайшвидше звернутися до лікаря-проктолог.


Ціна консультації – 1 120 грн


Чекаємо вас за адресою: м. Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-Б [МЦ Меділенд]

Запис за номером: +38 (096) 279 83 20


94 перегляди

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page