top of page
  • Фото автораСкрипниченко Костянтин Валерійович

Лікування лазером в проктології

овий рівень комфорту та ефективності🍑

 Використання лазера для лікування проктологічних хвороб дозволяє зменшити дискомфорт для пацієнта під час та після операції, мінімізувати ризик ускладнень. Пацієнт швидше повертається до нормального життя без болю

1️⃣LHP (LaserHemorrhoidoPlasty) для лікування геморою.

Методика LHP застосовується аби зупинити геморой 2-ої, 3-ої та іноді 4-ої стадії. В ході втручання виконують вапоризацію гемороїдальних вузлів. Неінвазивний характер лікування знижує дискомфорт та ймовірність інфікування, а також скорочує термін відновлення.

2️⃣FILAC (Fistula-Tract Laser Closure) для лікування свищів.

Технологія FILAC довела ефективність у лікуванні свищів прямої кишки. В ході процедури запалені тканини піддаються впливу лазерного променя. Прицільне лікування дозволяє уникнути пошкодження сусідніх тканин, а м’який характер лікування, вкупі з неінвазивністю, захищають сфінктер від пошкодження.

3️⃣SiLaC (Sinus Pilonidalis Treatment) для усунення епітеліального куприкового ходу.

Наявність пілонідальної хвороби в більшості випадків супроводжується запаленням та абсцесом тканин в ділянці куприка. Щоб усунути джерело запалення, у свищевий тракт вводять зонд, що дозволяє з допомогою лазеру прогріти вражені тканини та випарити їх. Таким чином скорочується площа рани, забезпечується стрімке загоєння та досягається чудовий косметичний результат.

👨🏻‍⚕️Дбайте про своє здоров’я вчасно!

5 переглядів

1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Apr 17
Rated 5 out of 5 stars.

дякую, корисна інформація

Like
bottom of page