top of page

Лікування геморою лазером

Хвороби проктологічного спектру завдають неабиякого дискомфорту, знижують якість життя та при відсутності лікування супроводжуються ускладненнями. Тому так важливо вчасно вирішити проблему. В медичному центрі наші фахівці лікують геморой з використанням лазерних технологій.

IMG_4347.jpg

LHP (LaserHemorrhoidoPlasty)

Методика LHP застосовується, аби зупинити прогресуючий геморой 2-ої, 3-ої та іноді 4-ої стадії. В ході втручання виконують вапоризацію гемороїдальних вузлів. Неінвазивний характер лікування знижує дискомфорт та ймовірність інфікування, а також скорочує термін відновлення.

 

FILAC (Fistula-Tract Laser Closure) – для лікування свищів

Технологія FILAC довела ефективність у лікуванні свищів прямої кишки. В ході процедури запалені тканини піддаються впливу лазерного променю. Прицільне лікування дозволяє уникнути пошкодження сусідніх тканин, а м’який характер лікування, вкупі з неінвазивністю, захищають сфінктер від пошкодження.

 

SiLaC (Sinus Pilonidalis Treatment) для усунення епітеліального куприкового ходу.

Наявність пілонідальноі хвороби в більшості випадків супроводжується запаленням та абсцесом тканин в ділянці куприка. Щоб усунути джерело запалення, в свищевий тракт вводять зонд, що дозволяє з допомогою лазеру прогріти вражені тканини та випарити їх. Таким чином скорочується площа рани, забезпечується стрімке загоєння та досягається чудовий косметичний результат.

Загалом, використання лазеру для лікування проктологічних хвороб дозволяє зменшити дискомфорт для пацієнта під час та після операції, мінімізувати ризик ускладнень. Пацієнт швидше повертається до нормального життя без болю.

bottom of page